W jaki sposób wybrać najlepszy i najseksowniejszy stanik? Jakie kwestie są tutaj ważne? O czym pamiętać?

przez | 15 lutego 2023
Żeby seksowna bielizna najlepiej spełnia swoją rolę, to znaczy zapewniała uwodzicielski wygląd i komfort noszenia, należy dobrać jej rozmiar oraz rodzaj. W dobrym dopasowaniu stanika z pewnością pomocna okaże się tabela rozmiarów.

Aby z niej korzystać należy na początek ciasno wymierzyć obwód pod biustem, natomiast później luźniej w biuście. Sprawdzając takie dwa rozmiary wedle tabeli powinniśmy bez kłopotu stwierdzić, w jakim rozmiarze stanik będzie najlepszy.

kobieta w seksownej bieliźnie

Autor: Andrés David Carreño
Źródło: http://www.flickr.com

Do tego warto pamiętać, żeby kupować staniki o troszkę zaniżonym obwodzie, ponieważ bielizna (sklep z bielizną internetowy) rozciąga się zawsze w jakimś stopniu podczas noszenia. Z pewnością nie można kupować zbyt małej miski, może ona bowiem uwierać lub spłaszczać biust. () Na rozmiar miseczki wpływa też wielkość drutu, który jest pod nią wstawiony. Rozmiar w obwodzie może zmieniać się zależnie od elastyczności zastosowanych materiałów.

Wybór biustonoszy jest rzeczywiście niesamowicie duży. Jednym z nich jest push-up. To stanik o usztywnionej misce, która ma wkładkę, możemy się jej pozbyć. Biustonosz tego typu jest pomocny by osiągnąć efekt idealnego biustu oraz zachwycającego, seksownego dekoltu. Możliwa do wyjęcia wkładka nadaje piersiom objętości, natomiast dobrze oraz z wielką starannością zaprojektowana usztywniana miseczka będzie dbała o ich piękny kształt. () Jest to doskonały wybór pod przylegającą do ciała, wydekoltowaną sukienkę. Inny typ to miękki stanik, który zapewnia naturalny efekt. Nie posiada sztywnych materiałów oraz wkładek, natomiast idealną linie zachowuje dzięki drutom, które są wszyte pod miseczkami.

Czasami zdarza się, że dobierając miękki biustonosz powinniśmy dobrać miseczkę mniejszą aniżeli przy biustonoszu push-up. Jeżeli mamy wątpliwości, musimy spytać się o to w sklepie, w jakim dokonujemy zakupu. Tyle w temacie biustonoszy, jednakże jeżeli chcemy osiągnąć zupełnie rewelacyjny rezultat warto wiedzieć o innych częściach stroju, jak seksowne majtki czy pasy do pończoch. Wtedy z pewnością poczujemy się bardzo kobieco oraz seksi. Tak samo jednak, jak w przypadku biustonoszy, trzeba dobierać je w taki sposób by pokazywały nasze walory, i były wygodne. W tej kwestii nie ma co męczyć się z za małą bielizną, przecież jest to część stroju, którą mamy na sobie w ciągu całego dnia.