Jakiego rodzaju firmy korzystają z tej usługi? Czy warto w to zainwestować?

przez | 18 lutego 2023
Nowoczesna usługa co-paking to oferta pakowania, przepakowywania i wymiany opakowań. Takie usługi stają się coraz bardziej znane spośród przedsiębiorców, przykładają oni coraz większą uwagę do jak najlepszego wyglądu oferowanych przez siebie produktów.

Wazony z papieru

Autor: rgieseking
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy, jakie mają w swojej ofercie usługi co-pakingu nie ograniczają się jedynie do wymiany poniszczonych opakowań, pakowanie w saszetki albo przepakowywania różnych produktów z opakowań zbiorczych do opakowań jednostkowych. Dość często w ofercie są również usługi dodatkowe, np. jak tworzenie zestawów promocyjnych, foliowanie, druk oraz dołączanie materiałów reklamowych.
Zlecenie co-paking zewnętrznej firmie to jak najbardziej znaczne oszczędności. Koszty zatrudnienia pracowników lub zakup właściwych narzędzi (zobacz sklepmardrew.pl) oraz maszyn są najczęściej wysokie. Zlecając pakowanie firmie zewnętrznej płacimy za określone zlecenie oraz oszczędzamy przy tym czas na różnych stałych kosztach – więcej o pakowaniu w saszetki. Oprócz tego typu oszczędności finansowych mamy kolejne zalety jak oszczędność czasu, zyskujemy jednocześnie zapewnienie, że prace będą wykonane w pełni profesjonalnie – .

Konkretne zlecenia potrzebują zastosowania parku maszynowego, inne ze względu na łagodny charakter prac, powinny być przeprowadzone ręcznie. Firmy, jakie mają doświadczenie w co-pakingu ( Group) są w stanie wykonać nawet najbardziej wymagające oraz oryginalne zlecenie. W ostatnim czasie bardzo często z takich usług korzystają firmy oraz producenci, które trudnią się sprzedażą w internecie. Jednakże coraz więcej agencji reklamowych lub usługowych wybiera jak najbardziej tego rodzaju zlecenie, żeby stworzyć zestawy promocyjne lub kosze podarunkowe.