Sofy z narożnikiem, to potrzebne i wypełniające przestrzeń wyposażenie, pasujące do każdego stylu domu.

przez | 17 stycznia 2023
Być może, każda z pań dawniej chciała by stać się użytkownikiem domku. Takim wymarzonym domkiem może być dom zbudowany z naturalnych surowców, zdrowych i sprzyjających naturze. Dom z drewna sprawia, że wewnątrz tworzy się swoisty mikroklimat. Naturalny dom to miejsce, gdzie po trudnym dniu pracy możemy odetchnąć pełną piersią. Taki drewniany dom żyje wspólnie z nami. Drzewo jest budulcem, posiadającym zdolność samo ustawiania wilgotności, jednocześnie dającym energię w zimowe dni i relaksujący chłodzik latem.

Do domu z drewna zapewne będzie pasował styl rustykalny.

narożnik Wajnert z funkcją spania

Źródło: www.Wajnert.pl

Zidentyfikować styl wiejski jest łatwo, warto tylko wnętrze wyposażyć w typowe dla niego drobiazgi, scalające ze sobą barwy ziemi i ekologiczne tkaniny takie jak len, drewno czy kosze wiklinowe. Niewiele potrzeba by taki styl wykreować. W domu wiejskim panuje prostota, wygoda i trwałość. W pokoju dziennym, wystawnej części wiejskiego wnętrza, miejscu spotkań z przyjaciółmi i rodziną trzeba postawić na jeden istotny ale dominujący detal – narożnik. Pasujące narożniki powinny być jasne, wykreowane z harmonijnej i naturalnej tkaniny.


Można pokusić się też o modny, narożnik ze skóry w grafitowym kolorze.

Będzie świetnym wypełnieniem – na zasadzie przeciwieństwa, dlatego sprawdź wajnert.pl. Do tego ozdobne poduszeczki w folklorystyczne motywy, które uwypuklą rustykalny klimat domu. Oryginalny narożnik, będzie szczególną ozdobą wnętrza, dbając o niespotykany komfort odprężenia. Dzięki temu mieszkanie wydobędzie nutkę elegancji pochwyci wzrok odwiedzających gości. Gustownie dobrane dodatki sprawią, że wnętrze otrzyma szczególny klimat pokoju dziennego w stylu wiejskim. Pięknie dobrane ozdoby ocieplają wnętrze i uczynią je ustronnym.