Jaką wybrać suknię na studniówkę? Która suknia będzie w największym stopniu pełniła swoją rolę?

przez | 9 lipca 2021
Istnieją takie chwile w życiu, o jakich mawia się: niepowtarzalne, jedyne. To momenty, które chcemy celebrować, mieć w pamięci na długie lata. To jednocześnie wydarzenia tak istotne, że powinno to być podkreślone w najmniejszym nawet detalu. Wiedzą to szczególnie młode dziewczyny, kiedy wybierają się na swój pierwszy poważny bal maturalny i sprawdzają w pocie czoła sukienki wieczorowe. Wybór jest znaczny, aby podkreślić swoją kreację na to wspaniałe wydarzenie. Kwestia jednakowoż pozostaje jakie sukienki na studniówkę są najbardziej odpowiednie?

pokaz sukienek wieczorowych

Autor: LBJ Foundation
Źródło: http://www.flickr.com
Korzystnie od razu powiedzieć, iż istnieje dosyć istotne rozróżnienie, jakie mówi nam, że długa suknia jak najbardziej, ale bardziej na bal maturalny. Na studniówkę to nie jest zbyt właściwy pomysł. Lepsza będzie krótka zwiewna sukienka, będzie wspaniale wirować w tańcu i idealnie reagować na ruchy ciała. Jak widzimy to bardzo ważne. Tańców podczas studniówki nie będzie końca, a przecież nie możemy czuć się skrępowani przez zbyt niedopasowaną sukienkę. Nie bój się być seksownaseksi, studniówka umożliwia zaprezentowanie swojej seksownej strony. Tu ciekawe inspiracje: sukienki studniówkowe Amazing Girl.

Z tego również powodu, jak studniówka to bardziej seksowne wersje sukienek. Perfekcyjnie więc się sprawdzają wiązane z tyłu bombki. Idealnie eksponują nogi, a także odsłaniają plecy. Dobrze nadają się także różnorodne przezroczystości, są dość intrygujące, a jednocześnie spokojne, kuszą, ale są wykwintne. A jaki kolor? Dzisiaj najbardziej modna jest czerń, a także dość wyraziste kolory, typu czerwień. Pomimo to, w ostatnich latach zauważyć można dodatkową tendencję, wybieranie mocniejszych błękitów i zieleni. Suknię najkorzystniej zaprojektować i szyć indywidualnie. To gwarant, iż Twoja suknia będzie oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.

Jeśli ważna jest dla ciebie oryginalność nie kupuj gotowej kreacji, bo jest ryzyko, że ktoś również będzie ją miał. Jednocześnie, skoro zdecydujesz się na szycie własnej kreacji, to pamiętaj, by myśleć bardziej przyszłościowo, to znaczy: uszyj suknie, która będzie przydatna na pozostałe okazje. Z tego także względu długa suknia po raz wtóry nie jest właściwym pomysłem, ponieważ jest mniej okazji, by ją założyć. Częściej więc sprawdzają się krótkie, seksowne sukienki, jakie można założyć na mniej poważne imprezy, typu urodziny czy imieniny. To faktycznie zaoszczędzi nasz czas i nasze pieniądze, warto więc to rozważy.
Kategoria: Bez kategorii