Stolnica silikonowa – świetna alternatywa dla tradycyjnej stolnicy

Nowoczesna mata z silikonu jest zdecydowanie wygodniejsza od stolnicy z drewna. Rewelacyjnie sprawdza się do zagniatania oraz wałkowania ciasta, a poza tym można jej także używać do pieczenia w piekarniku.

image - buty

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Silikonowe stolnice upraszczają na przykład przygotowanie ciasteczek, pierogów, makaronu i pizzy. Są bardzo praktyczne i stanowią idealne stanowisko pracy. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą dłużej męczyć się przy używaniu ciężkiej stolnicy z drewna, mają dosyć przyklejania i skrobania ciasta. Silikonowe stolnice dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach. Producenci oferują również maty silikonowe z interesującymi wzorami. Użytkownicy silikonowych stolnic doceniają je za liczne walory – nie zajmują dużo miejsca, są wyjątkowo lekkie, zapobiegają przywieraniu, ułatwiają wałkowanie oraz umożliwiają pieczenie w piekarniku. Silikonowe maty są łatwe w myciu, ciasto nie przywiera tak jak w przypadku stolnic wykonanych z drewna. Stolnica silikonowa tutaj o silikonowej stolnicy nierzadko umożliwia również mycie w zmywarce. Silikonowa mata rozłożona pod deską do krojenia sprawi, iż deska nie będzie się ślizgała po blacie.

Koniecznie zweryfikuj ofertę (https://airpress.pl/) odnoszące się do zbioru analogicznych materiałów. Są one opublikowane na innym tego rodzaju serwisie – zobacz je!

Często to silikonowej stolnicy dołączany jest plastikowy nożyk do ciasta. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie przygotowywanie ciasta, warto dokupić silikonowy wałek.

Aby przeglądnąć następny ciekawy ważny wpis (https://www.maxy.pl/) na ten temat, wejdź w ten link — tam wyszukasz więcej wiadomości.

/J]

Kupując silikonową stolnicę należy sprawdzić jaka jest max. temperatura pieczenia, czy można ją myć w zmywarce, czy nie zatrzymuje zapachu potraw (często jest to napisana na opakowaniu) i czy nie jest zbyt cienka (zbyt cienka może się rolować i zawijać). Silikonowa stolnica znacznie upraszcza pracę w kuchni a można ją kupić już za około 30zł – !