Wózek do malowania linii, przeciwko lustra przemysłowe – a więc, wyposażenie stadionów, kontra bezpieczeństwo na ulicy

Przyjechanie na mecz, bywa w tych czasach bardzo popularne, jednak zanim się tam trafi, należy przebyć lub przejechać jakiś odcinek drogi. Wewnątrz naszego artykule skupimy się na lusterkach przemysłowych – których zadaniem bywa nam dopomóc dostać się na stadion, a także wózkach do malowania linii na boiskach, bez których murawa nie byłaby taka sama!

środki czystości

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz tekścik zaczniemy od lusterek przemysłowych. Ich zadaniem, jak zostało już napomknięte na rozpoczęciu, bywa dopomóc przedostać się naszym osobom z punkciku “A” do punktu “B” (jak wiadome nie musi to być stadion), zwykle bywają również stosowane wewnątrz hal produkcyjnych i magazynach, do wnętrz i do użytkowania na zewnątrz Hal, aż do fabryk oraz tak w dalszym ciągu. Wszystkie lustra przemysłowe bywają inne i z innego tworzywa, dla przykładu: z pleksiglasu, zrobione ze stali, z polymiru,o różnych właściwościach, rodzaju: odporne na szron i parę, albo do zastosowania w samochodach i innych środkach transportu.

Masz ochotę poznać większą ilość tego typu materiałów? Jeśli tak, to zobacz to użyteczne opracowanie, gdyż też Cię na pewno zainteresuje.

Wracając jednak do głównego nurtu tekściku, kiedy już natrafimy do punkciku “B”, wita nas stadion z nieodzownymi białymi linijkami…

Linijki te są robione dzięki wózkom, których zadaniem bywa malować linie. Tego typu wózek do malowania linii jest niejednego alternatywy. Są to w szczególności: wózki przeznaczone do malowania linii na boisku akumulatorowe, przeznaczone do malowania linii na boiskach kredą, a także wózeczki do malowania linii na boiskach wałkiem. Każdy spośród tych wózeczków, posiada inny typ użytkowania.

Akumulatorowe dozują emulsję poprzez pompkę zasilaną akumulatorem, ten rodzaj z kredą malują boiska za pomocą wysypywanej startej w pył kredy, a te z wałeczkiem posiadają system rolek.