Hot Wheels… I pędzisz jak burza!

Czy jest na ziemi młody osobnik płci męskiej, który w prywatnych skarbach motoryzacyjnych nigdy nie miał choćby jednego resoraka marki Hot Wheels? Z pewnością z trudem nam przyjdzie odnalezienie takiego osobnika. Te niewielkie autka, już prawie pięćdziesiąt lat temu ogarnęły świat dzieci.

resorak Hot Wheels

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Niesamowicie kolorowe, kuszą małych fanów motoryzacji. Małe dzieci lubią między sobą konkurować, więc z niesamowitą radością zapewniają sobie małą porcję adrenaliny czego wynikiem są wyścigi samochodowe.

Jeśli zafascynował Cię prezentowany artykuł, to kliknij na odsyłacz do wpisu (https://domymax.pl/projekty-domow/domy-nowoczesne/), który zaprowadzi Cię do wartościowej strony – ona dokładnie opisuje ten temat.

Aby doznania okazały się bardziej emocjonujące, firma produkująca zabawki Janod proponuje swoim małym odbiorcom wyjątkowe tory, dzięki którym autka jeżdżą zjawiskowo szybko – zabawki janod w sklepie. Wielką popularność zdobywają rewelacyjne modele z dinozaurem, wężem albo ośmiornicą.

Innowacyjnym pomysłem jednak, są tory które można zamontować do ściany, przy czym jest szansa demontażu bez naruszenia jej. Ich wielkim plusem jest kompatybilność więc z łatwością połączymy je z innymi torami Hot Wheels, a tym samym budować jeszcze bardziej imponujące i ciekawsze kombinacje. W dzisiejszym świecie dowolnie wybrany fan rajdów może mieć swój prywatny tor wyścigowy i pokonywać prawa grawitacji. Dzięki swym małym wymiarom, autka towarzyszą maluchom wszędzie i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, w czasie spaceru, w szkole a także w… wodzie. Ponieważ dzięki ciepłej i zimnej wodzie pojazdy poddawane są transformacji i potrafią zmienić kolor. Kolory dokonują zmiany od odcieni ciepłych po chłodne. Oczywiście każdy model pasuje do torów. Pokuśmy się o połączenie obu tych funkcji i kupno toru myjni, gdzie bąbelki umyją i przemalują autko na jeden z sugerowanych, ekstrawaganckich kolorów.

Ale Hot Wheels to nie tylko zabawki dla dzieci. To także wielka gratka dla ich nieco starszych kolekcjonerów, przy tym osób z zasobniejszym portfelem, ponieważ istnieje model stworzony przez pewnego jubilera którego wartość wynosi 140.000 dolarów! Co roku najznamienitsi projektanci projektują coraz to nowsze kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest imponujący więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały odnajdzie adekwatny do swoich potrzeb i oczekiwań – polecane przewijaki.