Wysokiej klasy podkład do twarzy – Double Wear

Poszukujesz podkładu, który zapewni Ci fenomenalny wygląd nawet przez cały dzień? Takiego, który zapewni idealne, naturalne krycie bez względu na wysoką temperaturę, wilgoć i wzmożoną aktywność? Świetnym wyborem będzie podkład Estee Lauder Double Wear.

kawa

Autor: Lilian Wong
Źródło: http://www.flickr.com
Podkład Estee Lauder Double Wear jest wysokiej jakości produktem kosmetycznym. Gwarantuje naturalny i świeży wygląd przez przez bardzo długi czas (utrzymuje się na twarzy do 15 godzin). Wyróżnia się naturalnym składem, dzięki czemu może być również stosowany na wrażliwa skórę twarzy. Z powodu półmatowego wykończenia jest też znakomity dla cer ze skłonnością do przetłuszczania się.
estee lauder double wear

Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com
Produkt Estee Lauder Double Wear estee lauder double wear dzięki średniemu pozwoli zamaskować wszelkie niedoskonałości cery, jednocześnie pozwala uniknąć efektu maski – wyrównuje koloryt skóry, redukuje widoczność drobnych linii oraz zmarszczek. Poza tym wpływa na to, że skóra odzyskuje blask i staje się miękka w dotykumiękka. Krycie można stopniować stosując kilka cienkich warstw produktu w celu osiągnięcia oczekiwanego rezultatu (podkład nakładany warstwowo potęguje efekt). Lekka formuła oraz filtr przeciwsłoneczny SPF 10 doskonale sprawdzają się podczas słonecznych dni.

Dużą zaletą jest wbudowany aplikator łatwe, precyzyjne i higieniczne dozowanie podkładu. Podkład Double Wear dostępny jest w kilku odcieniach, dzięki czemu możemy wybrać wersję idealnie dopasowaną do naszej karnacji.