W jaki sposób winna wyglądać sala weselna z prawdziwego zdarzenia, czyli niedługi przewodnik po upodobaniach naszych rodaków

Sale weselne to miejsca, gdzie spędzamy jedne z najpiękniejszych, lecz i tych często najzabawniejszych momentów naszego życia. Wielka w tym zasługa kapeli, która staje na wysokości zadania i jest w stanie bawić gości do białego rana. Nie bez jakiegokolwiek znaczenia będzie również wyborny smak podawanych dań i jakość obsługi. A przy okazji warto jeszcze nadmienić, że każda para nowożeńców ma różne gusta i przy wyborze sali kieruje się odmiennymi kryteriami.

poszperaj tu

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
A tym najważniejszym zdaje się być poziom higieny, lecz na tym historia dopiero się zaczyna.

Na pewno na takiej sali musi być wydzielone miejsce dla kapeli i powinno być ono w miarę duże – tak, żeby z łatwością pomieściła się tam paro-osobowa grupa muzyków razem z instrumentami. Pomimo tego że większość zespołów posiada swoje nagłośnienie, to jednak sale weselne – https://www.saladlaciebie.com/sale-weselne/rudnik.html – muszą mieć zestaw dobrej jakości głośników oraz mikrofonów. Żadna zabawa weselna nie może się również obyć bez właściwego oświetlenia. A ostatnimi czasy wielką karierę robią kolorowe światełka laserowe. Nowożeńcy mają naprawdę zróżnicowane gusta, a stawianie wymagań jest na porządku dziennym. Dla wybranych par bardzo istotny będzie pejzaż, który rozpościera się z okien. A jeśli za tym oknem widać tylko popękany mur kamienicy albo ruchliwą drogę, to niektórzy błyskawicznie opuszczają takie miejsce i kontynuują poszukiwania.

Najkorzystniejszym wyborem byłaby sala z wyjściem na taras albo do ślicznie urządzonego ogrodu z oczkiem wodnym. Następnym kryterium jest samo wyposażenie wnętrza. Mury powinny być pomalowane lateksową farbą, a podłoga obowiązkowo musi być równa – tak, aby podczas zabaw nikt z weselników się nie potknął i nie przewrócił. Najgorszym materiałem na podłogę zdają się być panele, które, jeśli tylko zostały nieprawidłowo ułożone albo są gorszej jakości, mają tendencję do wykrzywiania się, co z pewnością przymiotem sali się nie staje.

wesele w stylu góralskim

Autor: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl
A na zakończenie trzeba byłoby wspomnieć kilka słów o dekoracji. A na nią składają się zazwyczaj: białe lub różnokolorowe obrusy, flakony z bukietami kwiatów, świece, balony i wiele innych, jakże potrzebnych gadżetów. I trudno się temu wszystkiemu dziwić, bo sale weselne (www.saladlaciebie.com/sale-weselne/budziejewo.html) to miejsca niezwykłe, wręcz magiczne (sprawdź: hotel pod Wocławiem). To tutaj rozgrywają się wydarzenia, które wiele osób zapamiętuje do końca życia – sale weselne.