Karmy dla ukochanych zwierzątek domowych

Firma Bosch -Tiernahrung przygotowuje karmy dla zwierząt już od 1960 roku. Jest to niemiecka marka, słynąca z idealnej jakości wytwórczości wśród hodowców psów na całym świecie. Filozofią firmy jest idealne poznanie wymogów żywnościowych zwierzaków i zapewnienie im planów żywieniowych pozbawionych substratów sztucznych i niekoniecznych dla prawidłowego żywienia. Karmy marki Bosch nie zawierają niczego, czego zwierzę nie wymaga. Świadomie wycofano się z substancji barwiących, zapachowych i smakowych, jak też z białka sojowego.

Continue reading “Karmy dla ukochanych zwierzątek domowych” »

Według mądrości głoszonej przez Hipokratesa, właściwe odżywianie to istota zdrowia

Natura sama w sobie daruje nam zdrowe i witalne jedzenie. Dzięki temu, przyroda pozwala nam na walkę ze schorzeniami organizmu i równocześnie zapewnia odpowiedni stan zdrowia. Generalnym źródłem zaburzeń są nasze przyzwyczajenia jedzeniowe i tryb życia. Ulepszana żywność jest bezsprzecznie główną przyczyną złego stanu zdrowia.

Continue reading “Według mądrości głoszonej przez Hipokratesa, właściwe odżywianie to istota zdrowia” »

Jakiego typu oleje warto stosować by zachować zdrowie?

Duża część z nas doskonale wie, że zdrowie stanowi ogromną wartość. Posiadanie całkiem sprawnego organizmu jest przez nas niezmiernie pożądane. Każda uciążliwość bowiem jest w stanie poważnie skomplikować nam pełnienie naszych dziennych czynności, tym samym też robimy wszelkie wysiłki, aby do takiego stanu nie doszło. Doświadczenie wyraźnie ukazuje, że największy wpływ na zatrzymanie przez nas zdrowia ma nasza dzienna dieta.

Continue reading “Jakiego typu oleje warto stosować by zachować zdrowie?” »